0 542 236 57 57 - 0 533 415 82 40
Hizmetlerimiz
Neler Yaparız
Neler Yaparız | Özdemir Vinç ve Nakliyat | Sinop Kiralık Vinç | 0 542 236 57 57 | Boyabat Vinç

Neler Yaparız

Özdemir Vinç ve Nakliyat | Neler Yaparız ?

Özdemir Vinç ve Nakliyat​ ; kiralık vinç , hiyap, sepetli platform, hidrolik mobil vinç(mobil crane), kamyonlu vinç(truck crane), teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap, kiralık katlanır bomlu mobil vinç (hydraulic mobil crane) ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti vermekteyiz.

,

Boyabat Hiyap Kiralama

Özdemir Vinç ve Nakliyat | Boyabat Hiyap Kiralama Özdemir Vinç ve Nakliyat Kamyon üstü Vinçlerin teleskopik vinçlerden farkı yatay olarak çalışmasıdır,bunun sonucunda kapalı alanlarda makine indirilip,yüklenmesi hiyap ve montajını daha rahat hale getirir. Kamyonda öne montajlı vinçlerin yükü üzerine alıp götürme özelliği mevcuttur. Arkaya montajlı (ağır tonajlı)vinçlerin aynı zamanda tambur sistemi takılarak teleskop vinçin görevini görmektedir.

Devamı
,

Şehir İçi Ve Şehirlerarası Vinçli Taşımacılık

Özdemir Vinç ve Nakliyat | Şehir İçi Ve Şehirlerarası Vinçli Taşımacılık Özdemir Vinç ve Nakliyat​ Yurtiçi ve yurtdışı ağır nakliyat ve proje taşımacılığında koşullar ne olursa olsun kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla yola çıkarak her ebat ve miktardaki makine ve malzemelerinizi yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimle taşımıştır.  

Devamı
,

Boyabat Forklift Kiralama

Özdemir Vinç ve Nakliyat | Boyabat Forklift Kiralama Özdemir Vinç ve Nakliyat'iın Forklift Kiralama Hizmetleri alanında en iyi firma olma özelliğini taşımaktadır. Hızlı, güvenli, dikkatli ve yetişmiş ehliyetli profesyonel personeliyle Türkiye’nin önde gelen şahıs ve büyük firmalarına başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Her türlü yüklerinizi indirme ve yükleme işlerinizi makine montajlarını, fabrika taşıma, nakliye fuar organize ediyoruz, Günlük Haftalık Aylık ve Yıllık operatörlü operatörsüz her türlü projelerinize Forkliftlerimiz 7 Gün 24 saat hizmetinizdedir.

Devamı
,

Boyabat Sepetli Vinç Kiralama

Özdemir Vinç ve Nakliyat | Boyabat Sepetli Vinç Kiralama Özdemir Vinç ve Nakliyat​ olarak geniş araç parkurumuz içerisinde ki sepetli vinç araçlarımız ile kiralama hizmetleri vermekteyiz. Özdemir Vinç ve Nakliyat​ ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Sizden gelen sepetli vinç kiralama taleplerini, ücretsiz keşif ekimiz ile keşfederek işinize uygun kiralık sepetli vinç aracımızı belirliyor ve gerçekleştiriyoruz. Bizden fiyat almadan sepetli vinç hizmeti almayın kazançlı siz çıkın..

Devamı
,

Boyabat Mobil Vinç Kiralama

Özdemir Vinç ve Nakliyat | Boyabat Mobil Vinç Kiralama  Özdemir Vinç ve Nakliyat bünyemizde bulunan mobil vinçlerimiz ve çözüm ortaklarımızla Sinop bölgesinde kısa ve uzun süreli vinç kiralama hizmetleri vermekteyiz . Ağır makina montajları, proje bazlı işler, çelik konstrüksiyon montajı, şatiye ve saha işleri gibi işlerde tecrübeli personelimiz iş güvenliği öncelikli ve hizmet kalite standartlarını gün geçtikçe artırarak müşterilerimize hizmet vermektedir.

Devamı
,

Boyabat Vinç Hizmetleri

Özdemir Vinç ve Nakliyat | Boyabat Vinç Hizmetleri Özdemir Vinç ve Nakliyat sektörünün alanında uzman ve tecrübeli firması Özdemir Vinç ve Nakliyat, deneyimli operatörleri ile her türlü ağır yük ofis taşıma, kaldırma ihtiyaçlarınızda sizinler. Bunun yanında yükseklik nedeniyle ulaşılması zor ve tehlikeli yerlere sepetli vinçlerimizle ulaşmanızı sağlarız.  En yeni model, güçlü araç parkımızla kaldırma, taşıma, yükleme gibi ağır işlerinize kalıcı çözümler sunuyoruz.  Sepetli vinçlerimizle, işyerlerine, fabrikalara, atölyelere, tekstil işletlemelerine, temizlik şirketlerine, bina boyama işlerinde boya ekiplerine hizmet sunuyoruz. Bunların dışında ihtiyaç duyduğunuz her türlü yüksek katlı yer işleriniz için de bizi mutlaka arayın.  İş güvenliği yasasına uygun donanımlı personelimizle vinç, nakliyat ve forklift hizmetleriniz için kaliteli ve uygun hizmet veriyoruz. Yükseklere ulaşmak bizimle çok kolay. 

Devamı